Yüksek Performanslı Bulut Bilişim 2021

Genel Açıklama

Yüksek Performanslı Bulut Bilişim 2021

Dijital Etkinlik

Yüksek Performanslı Bulut Bilişim 2021

Etkinliğe katılım için aşağıdaki linke tıklayınız...

BT ve ağ altyapısı, yazılımlar dahil tüm bilişim hizmetlerinin internet üzerinden kiralama yöntemiyle erişilmesini sağlayan bulut bilişim ilk çıktığından bu yana hızla gelişti ve şirketlerin olmazsa olmaz modern BT platformları haline geldi. Şirketlerin teknoloji ihtiyaçlarını karşılamada işletim maliyetlerini düşürme, altyapı verimliliği, güvenlik, esneklik, çeviklik, ölçeklendirebilme ve kolaylık sağlayan bulut bilişim artık akıllı bulut mimarisine kavuşuyor.

Dijital dünyanın yaşam platformu olan bulut bilişim artık yapay zeka uygulamalarının da yaşam arenası haline geldi. Akıllı bulut mimarisi yapay zeka dokunuşuyla verileri yüksek hızda işleme, ileri analitik ve makine zekası özelliklerini de şirketlere sunmaya başladı. Yüksek performanslı bulut bilişim platformları, iş süreçlerinin entegrasyonunu sağlayarak akıllı uygulamalarla sürekli olarak inovasyonu destekleyecek bir yapıya kavuşuyor.

Endüstri 4.0’la birlikte iş dünyasında hızla yerini alan bu teknolojinin olmazsa olmazlarından biri de yüksek performanslı bulut bilişim platformları. Bu alanda anlık veri iletimini ve analizini gerektiren servisler, bulut bilişim yatırımlarının daha da artmasını sağlayacak. Yüksek performanslı bilgi işlem teknolojisi de bilgisayar kümeleri kullanarak karmaşık problemlerin birden çok makinede paralel olarak çözümünü sağlıyor.