Robotik Süreç Otomasyonu 2020

Genel Açıklama

Robotik Süreç Otomasyonu 2020

Dijital Etkinlik

Robotik Süreç Otomasyonu 2020

Etkinliğe katılım için aşağıdaki linke tıklayınız...

Toplum sağlığı ve hızlı dönüşüm zorunlulukları nedeni ile BTvizyon Dijital Etkinlikleri, profesyonel bilişimcilerin, değişen koşullara kurumsal olarak ayak uydurabilmeleri için gereken teknolojik içerikleri sunuyor. BTvizyon Dijital Etkinlikler kapsamında, kurumlar kurulmuş hazır altyapıyı kullanarak ve Bilişim Zirvesi Etkinlik Şirketi’nin geniş veri tabanına dayalı pazarlama olanaklarından yararlanırlar.

Kurum ve kuruluşlar, farklı departmanlarda görev yapan yönetim kadrolarını ve insan kaynaklarını daha verimli işlerde kullanmak için rutin iş süreçlerini “robot”lara devrediyorlar. Günümüzde yeni yeni yaygınlaşmaya başlayan Robotik Süreç Otomasyonu (Robotic Process Automation – RPA), kendini tekrarlayan iş süreçlerinde kullanılarak, kurumlara önemli oranda verimlilik, performans ve maliyet avantajı sağlıyor.

Birçok çalışanın eve kapanması, belirli kapasiteye sahip mekanlarda daha az elemanın bulunması zorunluluğu gibi faktörler, kurum ve şirketlerin sadece bugün için değil, gelecek için de benzer durumlara hazırlıklı olması gerektiğini gösteriyor. İşte bu noktada RPA teknolojileri, rutin iş süreçlerinin kesintisiz ve hatasız olarak gerçekleştirilmesinde önemli bir rol üstleniyor.