İhracat Ekosistemi ve Bilişim Sektöründe Yansımaları

Genel Açıklama

İhracat Ekosistemi ve Bilişim Sektöründe Yansımaları

Dijital Etkinlik

İhracat Ekosistemi ve Bilişim Sektöründe Yansımaları

Türkiye Bilişim Sektörünün Referansı, İlk ve Tek Yayını Bilişim 500 Sistem Global ile Büyüyor!

’Bilişim Sektöründe gündem ve katma değer sağlama’’ misyonu ile 23 yıldır düzenli olarak gerçekleştirilen tarafsız BİLİŞİM 500 – “TÜRKİYE İLK BEŞYÜZ BİLİŞİM ŞİRKETİ’’ ARAŞTIRMASI için BThaber ve Sistem Global raporlama ve analizler konusunda iş birliği sağladılar.

Türk bilişim sektörünün ciroları itibarıyla en büyük 500 şirketini genel ve faaliyet gösterdikleri alt kategoriler itibarıyla sıralayan, pazar hakkında öngörü ve özellikleri belirleyen Bilişim 500 Araştırması bu yıl Sistem Global tarafından yatırımcıya ve ar-ge faaliyetlerine yönelik bir bakış açısı ile daha detaylı analiz edildi.

Şimdi ise Bilişim 500 ve Sistem Global, iş birliklerinden ortaya çıkan analizleri detaylı raporlar ile açıklayacakları dijital etkinlikler ile kamuoyuna gururla sunuyor.

 

Ortaya koyduğunuz ürün ve hizmetleri yabancı müşterilere ulaştırabilmek, yurtdışı pazarına açmak ister misiniz? Üstelik pazarınızı genişletirken teşvik ve hibelerden de yararlanabileceğinizi biliyor musunuz?  

Bu dijital etkinlikte; operasyonel anlamda detaylı ve kritik bilgiler aşağıdaki soruların yanıtları ve Bilişim 500 araştırma sonuçlarından elde edilen analiz raporu ile beraber verilecektir.

 

 İhracata başlamayı düşünen firmalar için öneriler nelerdir?

Bilişim şirketlerinin en çok ihracat yaptığı bölgeler/ülkeler neresi?

İhracat kanallarını geliştirmeyi düşünen firmalar için öneriler:  Günümüzün alternatif ihracat kanalları nelerdir?

İhracat yapan/yapmayı düşünen bir bilişim şirketiyim. Hangi hibe ve teşviklerden yararlanabilirim?