İç Anadolu Toplantıları 2020

Genel Açıklama

İç Anadolu Toplantıları 2020

Dijital Etkinlik

İç Anadolu Toplantıları 2020

Etkinliğe katılım için aşağıdaki linke tıklayınız...

“BTvizyon Dijital Anadolu Toplantıları” kurumların gelecek vizyonlarını, teknolojik çözümlerini ve yeniliklerini hedefledikleri katılımcı kitle ile coğrafi olarak bölgesel bazda paylaştıkları ortamlardır.

En önemli amacı, kurumları farklı konular ile dijital ortamda bir çatı altında toplamak, onları hedefledikleri bölgesel kitleler ile buluşturmak ve katılımcıların toplantılardan en güncel bilgileri bir arada edinerek ayrılmalarını sağlamaktır.

“BTvizyon Dijital Anadolu Toplantıları” kapsamında, kurumlar kurulmuş hazır altyapıyı kullanarak ve Bilişim Zirvesi Etkinlik Şirketi’nin geniş veri tabanına dayalı pazarlama olanaklarından yararlanırlar.

2002 yılında başlayan  “BTvizyon Anadolu Toplantıları” büyük başarıları da beraberinde getirerek, farklı coğrafyalarda toplantılar gerçekleştirdi. Çeşitli illerde yapılmış sivil toplum kuruluşları ve yerel yayın organlarının destekleri ile düzenlenen toplantıların programlarına 2020 yılında ise Korona sebebi ile bölgesel dijital etkinlikler de eklenmiştir. Türkiye’nin 7 ayrı coğrafi bölgesinin ilgili kurum ve kişilerini katılımcı olarak hedefleyen BTvizyon markası evlerimizde olduğumuz süreçte de Anadolu etkinliklerine devam edecektir.