BTvizyon 2022 Bursa

Genel Açıklama

BTvizyon 2022 Bursa

Hilton Bursa Convention Center

BTvizyon 2022 Bursa

BTvizyon Anadolu Toplantıları, kurumların gelecek vizyonlarını, teknolojik çözümlerini ve yeniliklerini hedefledikleri katılımcı kitle ile paylaştıkları ortamlardır. Mart 2020 itibarı ile pandemin getirdiği zorunluluklar ile köklü BTvizyon ürünü dijitalleşerek sektöre bu yeni kavramı getiren öncü marka olmuştur.

Şimdi ise BTvizyon dijital etkinlikleri tüm hızıyla devam ederken Anadolu’da fiziksel olarak gerçekleşecek etkinlik programları ile yeniden ajandalarınıza giriyor.

Bu toplantılar, bilişim teknolojileri sağlayıcılarının, hedefledikleri potansiyel kullanıcılar ile gelecek vizyonlarını paylaştıkları, ürünlerinin ve çözümlerinin tanıtımını yaptıkları ve örnek uygulamalarını gösterdikleri buluşma ve pazarlama platformlarıdır.

2002 yılında Anadolu'nun çeşitli illerinde gerçekleşmeye başlamış olan BTvizyon etkinliklerinde sağlayıcılar, onbeş dakikalık zaman dilimlerinde teknoloji sunumlarını yaparak, çözüm gösterileri alanlarında ürünlerini ve çözümlerini tanıtırken, mevcut ve aday müşterileriyle birebir yüz yüze görüşme olanağı bulmaktadırlar.

Geçmiş Etkinlikler