E-Devlet Yuvarlak Masa Toplantıları

E-Devlet Yuvarlak Masa Toplantıları

e-Devlet projelerini hayata geçiren kurum temsilcileri ile bilişim sektörü temsilcilerini bir araya getiren, strateji ve çözümlerin paylaşıldığı çok değerli kapalı bir platformdur.

Açıklama

E-Devlet dergimiz tarafından düzenlenen “e-Devlet Yuvarlak Masa Toplantıları”, devlet tarafında ilerleyen e-Dönüşüm çalışmalarının şeffaf ve anlaşılır bir şekilde kamuoyuna aktarılması, devletin organik yapısı içinde diğer kurumlarla ilişkileri daha iyi anlamak ve analiz etmek üzere; e-Devlet projelerini hayata geçiren kurum temsilcileri ile bilişim sektörü temsilcilerini bir araya getiren, strateji ve çözümlerin paylaşıldığı çok değerli kapalı bir platformdur.e-Devlet Yuvarlak Masa Toplantılarının içeriği, BTHaber, e-Devlet yayınlarının yanı sıra BTnet ve BTHaber.com siteleri aracılığıyla ilgili kitlelere doğrudan ulaştırılıyor.

Kamu, yerel yönetimler, üniversite ve sivil toplum kuruluşlarının karar vericilerine yönelik tek bilişim mecrası olan e-Devlet Dergisi; iş dünyası ile kamu için çok değerli bir bilgi paylaşım platformudur. 

Kamu gündemi, yeni düzenlemeler, strateji ve politikalar, son teknolojiler, kamu çözüm ve hizmetlerinin yer aldığı e-Devlet Dergisi, başta Kamu Bilgi İşlem Daire Başkan ve çalışanlarının yakın odağında 12 yılı aşkın bir süredir ‘Kamunun Bilişim Sesi’ olma misyonunu başarıyla yerine getirmeye devam ediyor.

En yeni gelişmelerden ve etkinliklerden haberdar olmak istiyorsanız E-Bülten üyeliği için lütfen mail adresiniz ile kayıt yaptırınız.