Design Awards

Design Awards

Seçici kurul ve halk oylaması ile seçilmekte olan ürün ödülleri sahiplerine tören ile teslim edilmektedir.

Açıklama

Seçici kurul ve halk oylaması ile seçilmekte olan ürün ödülleri sahiplerine tören ile teslim edilmektedir. Tören sonrasında ise yılın Design Awards yarışmasına tüm katılmış olan ürünlerin detaylarını içeren şık bir katalog BThaber Yayıncılık A.Ş. tarafından dijital olarak hazırlanmakta ve tüm sektör ile paylaşılmaktadır. Türkiye ya da yurtdışı merkezli, ancak Türkiye’de hali hazırda teknoloji alanında faaliyet gösteren ve satış gerçekleştiren tüm firmaların ürünleri yarışma kapsamında değerlendirilecektir.

Ürünler son 1 yıl içerisinde üretilmiş, satışa çıkmış yada çıkacak ürünler olmalıdır. Değerlendirme Seçici kurul ve web sitesi üzerinden oy katılımcılarının facebook profil bağlatılarıyla yapabilecekleri oylama sonucu gerçekleşmektedir.

Seçici Kurul değerlendirmesinde; Tema, İnovasyon, İhracat Potansiyeli, Estetik, İşlevsellik, Gerçekleştirilebilirlik, Güvenlik, Sürdürülebilirlik kriterleri esas alınmaktadır

  • Yarışmaya katılan ürünlerin tamamı ücretsiz olarak Zirve ödülleri kataloğunda tanıtılmaktadır.
  • Ödül alan ürünler için firmalara “Design Awards” logosu kullanım hakkı verilmektedir.
  • Tüm yarışan ürünler www.zirveodulleri.org adresinden ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulmakta ve oylama için tanıtımlar yapılmaktadır

En yeni gelişmelerden ve etkinliklerden haberdar olmak istiyorsanız E-Bülten üyeliği için lütfen mail adresiniz ile kayıt yaptırınız.