Bilişim Zirvesi

Bilişim Zirvesi

BTHABER Şirketler Grubu’nun bir üyesi olan Bilişim Zirvesi Etkinlik Şirketi, Türkiye’nin en önemli etkinliklerine imza atmıştır ve atmaktadır..

Açıklama

BTHABER Şirketler Grubu’nun bir üyesi olan Bilişim Zirvesi Etkinlik Şirketi, Türkiye’nin en önemli etkinliklerine imza atmıştır ve atmaktadır..

Türkiye’nin en önemli etkinliklerine imza atmıştır ve atmaktadır...

Bilişim teknolojilerinin tüm sektörler tarafından kavranması, yeni teknolojilerin iş dünyasında içselleştirilerek, yansımaların ve verimliliğin artırılmasına yönelik projeler gerçekleştirmesi esasına dayanan etkinlik platformları yaratıyor. Tüm enerjisini bu amaca yönelik projeler üreterek farklı coğrafi noktalarda buluşturuyor. Bu ortamların en yüksek kalitede gerçekleşmesi ve eko yaratması, süregelen dinamik, yenilikçi yapısı ile ülkemizde kamuoyu yaratan büyük zirveleri de beraberinde getiriyor. 

2000 yılından bu yana gerçekleşmekte olduğu uluslararası ‘’ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi’’ her yıl Türk İş Dünyası’nın teknoloji ile etkileşiminin bugünü ve geleceğini konuşturuyor. Artık sıra, kapıları yeni gündemlere açmaktan geçiyor. Gelecek yeni nesillerde…. Yeni nesil teknolojiye doğuyor. Yeni nesillere yön veren ve yaşam şekillerini değiştiren teknoloji geleceğimizdir. Bu konuyu 2015 Mayıs’ında zirveye ICT Summit NOW for KIDS etkinliğimiz taşıdı ve hep beraber gördük ki, bu zirvenin de içeriğinin genişlemesi, kapsama alanının artması ve her sene gerçekleşerek gelenekselleşmesi gerekli. 

BTHABER ŞİRKETLER GRUBU DEĞERLERİ VE YÖNTEMLERİ

1- 22 yıldır çıkan gazetemizin doğa’ya ağaç borcu olduğunu düşünüyoruz. Bunun en azından küçük bir kısmının telafisi için BThaber abone gelirlerimizin %10’unu Doğa Koruma derneklerine bağışlamaktayız.

2- İnternet üzerinden çocuk istismarı içeren uygulama, oyun ve benzeri oluşumlara karşıyız. Bu yapılarla mücadele etmeyi ve edenleri desteklemeyi doğal görevi olarak görüyoruz.

3- Hayvan dostu şirketiz. Her canlının evrende eşit yaşam haklarına sahip olduğunu kabul ediyoruz.

4- Tüm kurum ve kuruluşlara eşit mesafedeyiz. Herhangi bir politik oluşum yanında olmayacağız.

5- Bütün insanların dil, din, ırk, mezhep ayırt etmeksizin eşit olduğunu kabul ediyoruz.

6- Müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilmek en önemli önceliğimizdir. Bu nedenle düzenli ve sürekli müşteri memnuniyet taraması yapıyor, gelen bilgilerin hepsini ayrı ayrı değerlendiriyoruz.

7- Türkiye’nin bilişim teknolojilerini üreterek ve kullanarak kalkınacağına inanıyoruz, bu yönde içerikler üretiyoruz.

8- Kurum ve şirketlerin bilişim teknolojilerini kullanarak daha verimli ve rekabetçi olacağına inanıyor ve çalışmalarımızı bu yönde sürdürüyoruz.

Tüm Etkinlikler

En yeni gelişmelerden ve etkinliklerden haberdar olmak istiyorsanız E-Bülten üyeliği için lütfen mail adresiniz ile kayıt yaptırınız.