Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

BTvizyon Anadolu Toplantıları

BTvizyon Anadolu Toplantıları

BTvizyon Anadolu toplantı etkinlikleri, bilişim teknolojilerine ilişkin güncel ve gelecek vizyonların, deneyimlerin, bilgilerin, ürün ve çözümleriniz paylaşıldığı toplantı platformudur.

Teknoloji Platformları

Teknoloji Platformları

Teknoloji Platformları, güncel ‘’Teknoloji’’ konularının paylaşıldığı Etkinliği ve BThaber Özel Ek ve Dosyası ile etkileşimli bir paylaşım platformudur.

Çocuklar İçin Bilişim Zirvesi

Çocuklar İçin Bilişim Zirvesi

ICT Summit NOW - Bilişim Zirvesi’nin 14 yılda bize kazandırdığı uzmanlık ve tecrübeyi 2015 itibarıyla yeni bir etkinlikle bütünleştiriyoruz.

Design Awards

Design Awards

Seçici kurul ve halk oylaması ile seçilmekte olan ürün ödülleri sahiplerine tören ile teslim edilmektedir.

Bilişim 500

Bilişim 500

‘’Bilişim Sektöründe gündem ve katma değer sağlama’’ misyonu ile yapılanmış olan Şirketler Grubumuz, uzun yıllardan bu yana katma değerli hizmetlere ilişkin alanlarda lider projeler yaratma, geliştirme ve uygulama konularında önderliğini sürdürüyor.

Bilişim Zirvesi

Bilişim Zirvesi

BTHABER Şirketler Grubu’nun bir üyesi olan Bilişim Zirvesi Etkinlik Şirketi, Türkiye’nin en önemli etkinliklerine imza atmıştır ve atmaktadır..

E-Devlet Yuvarlak Masa Toplantıları

E-Devlet Yuvarlak Masa Toplantıları

E-Devlet dergimiz tarafından düzenlenen “e-Devlet Yuvarlak Masa Toplantıları”, devlet tarafında ilerleyen e-Dönüşüm çalışmalarının şeffaf ve anlaşılır bir şekilde kamuoyuna aktarılması, devletin organik yapısı içinde diğer kurumlarla ilişkileri daha iyi anlamak ve analiz etmek üzere; e-Devlet projelerini hayata geçiren kurum

Next Step Toplantıları

Next Step Toplantıları

Dünyada e-dönüşümün hızlanmasıyla birlikte, şirketler hem verimliliklerini artırmak hem de rekabet ortamında avantajlı konuma gelmek amacıyla pek çok bilişim projesini hayata geçirdi.

CIO Toplantıları

CIO Toplantıları

‘’CIO Buluşmaları’’ 2016 yılı yatırım planı belirlenmiş teknoloji liderlerini bilişim şirketleri ile buluşturan etkinliktir. Dikey sektörlerdeki teknoloji liderleri ile özel buluşma toplantılarını gerçekleştirmek teknoloji şirketlerinde yeni strateji olarak ortaya çıkmıştır.

En yeni gelişmelerden ve etkinliklerden haberdar olmak istiyorsanız E-Bülten üyeliği için lütfen mail adresiniz ile kayıt yaptırınız.