Next Step Toplantıları

Next Step Toplantıları

Dönem yatırımları planlanmış olan seçilmiş müşterilerle sponsorları bir araya getirir.

Açıklama

Dünyada e-dönüşümün hızlanmasıyla birlikte, şirketler hem verimliliklerini artırmak hem de rekabet ortamında avantajlı konuma gelmek amacıyla pek çok bilişim projesini hayata geçirdi. Yeni projelerle de bu süreci sürdürmeye devam ediyorlar. Hayata geçirilen ve planlanan bu projelerin, arka planda yer alan süreçleri daha iyi hale getirmesi yalnızca müşteriye sunulan hizmet kalitesini artırmakla kalmıyor, aynı zamanda şirketlere ve kurumlara projelerini daha hızlı sunarak, fikirden ürüne geçiş sürecini önemli ölçüde kısaltıyor.

Bilgi teknolojileri, şirketlerin birlikte çalıştığı diğer kurumlarla ve müşterileriyle olan ilişkilerini ve rekabet gücünü doğrudan etkiliyor.

Masanın bir tarafında müşteri diğer tarafında sponsor firmaların yer aldığı Next Step Toplantılarında etkinliği domino eden müşteridir. Dönem yatırımları planlanmış olan seçilmiş müşteriler ile sponsorları bir araya getiren etkinlik ikili görüşme ve iletişime açık olduğu gibi aynı zamanda sponsor firmaların sunumlarını da içerir. BThaber tarafından toplantıların detaylı içeriklerinin yayınlanması ve tüm abonesine dağıtılması ise bu etkinliği farklılaştıran ayrı bir güçtür.

Tüm bunlardan dolayı BTHaber, Türkiye’nin önde gelen şirket ve kurumlarının yaşadığı tecrübeleri dinleyerek ihtiyaçlarını daha iyi anlamak ve paylaşmak amacıyla Next Step Toplantılarını düzenliyor. Toplantının içeriği, BTHaber tarafından hazırlanan BTHaber Next Step özel yayınının yanı sıra, BTHaber.com ve BTnet.com.tr siteleri aracılığıyla ilgili kitlelere doğrudan ulaştırılıyor.