BThaber Dijital ürün tanıtım Platformu

BThaber Dijital ürün tanıtım Platformu

BThaber Dijital – Ürün Tanıtım Platformu etkinlikleri bilişim teknoloji sağlayıcıları ile çeşitli firmaların temsilcilerini çevrimiçi ortamda buluşturulmasını sağlar. Bu etkinlikler, bilişim teknolojileri sağlayıcılarının hedefledikleri potansiyel kullanıcılar ile gelecek vizyonlarını paylaştıkları, ürün ve çözümlerinin tanıtımını yaptıkları ve örnek uygulamalarını gösterdikleri buluşma ve pazarlama platformudur.

Açıklama

Hali hazırda satılan ya da satışa yeni sunulacak olan tüm çözümler için dijital pazarlamanın önemi çok büyük. Özellikle halen devam etmekte olan tüm yaşamı etkileyen pandemi sürecinde iş, eğitim, alışveriş, eğlence gibi hayatın pek çok süreci yeniden tanımlanıyor. Bu yeni tanımlamanın temelinde ise bilişim teknolojileri yer alıyor. Zaten, pandeminin sona ermesiyle birlikte eski düzene dönmeyeceğimiz tüm uzmanların ortak görüşü.

Dijital Pazarlama konuları içerisinde müşteriye ve müşteri potansiyeli taşıyan kurumlara/kişilere en hızlı ve yoğun bir şekilde ulaşabilmenin en yüksek olduğu başlık olarak karşımıza “etkinlik” başlığı çıkıyor.

Kısıtlanmış olan çalışma hayatı içerisinde önemi gittikçe daha da artan dijital ürün tanıtımları için 30 yıllık etkinlik tecrübemizi ortaya koyuyoruz ve bilişim teknolojilerine ilişkin güncel ve gelecek vizyonları, deneyimleri, bilgileri, ürün ve çözümlerin paylaşıldığı dijital etkinlik platformunu hayata geçiriyoruz.

Kurum ve şirketlerin en önemli pozisyonlarında yer alan bilişim profesyonellerinin yanı sıra iş birimlerinin yöneticilerinin de yeni teknolojileri daha yakından tanıma, iş süreçlerine uygulama, inovatif yaklaşımlar sergileme gibi konulardaki istekleri sürekli artıyor. 2020 yılının Mart ayından bu yana gerçekleştirdiğimiz onlarca dijital etkinliğin yoğun ilgi görmesi de bunun bir kanıtı olarak görülebilir.

Kurumların gelecek vizyonlarını, teknolojik çözümlerini ve yeniliklerini hedefledikleri katılımcı grupları ile paylaştıkları ortamlar sunan BThaber Dijital Etkinlikleri de günümüzün değişen koşulları çerçevesinde yeni model yaklaşımlarını devam ettiriyor. 

NEDEN BİZ?

  • Profesyonel dijital tasarım ekibi ile grafik tasarımlar
  • Güçlü sosyal medya erişimi ile duyurular
  • İzinli ve geniş veri tabanına dayalı pazarlama olanakları ile elektronik davetler
  • BThaber Gazetesinin 27 yıllık tecrübesi ile medya sponsorluk destekleri
  • Bilişim Zirvesi’ne lisanslı profesyonel çevrimiçi etkinlik alt yapı sistemi ile A’dan Z’ye etkinlik yönetimi ve sunumu
  • Etkinlik fotoğrafları, kayıt videosu, katılımcı analiz ve raporları
  • Katılımcıya anket ve sertifika
  • Katılımcılara telemarketing hizmeti
  • 30 yıllık etkinlik tecrübesi

 

 

Bilişim Zirvesi dijital etkinlikleri sahip olduğu sistem alt yapısı ile fizikseli aratmayan gerçek etkinlikleri çevrimiçi ortamda sunar.

Bu hizmet “Dijital Etkinlik” olarak gerçekleşir. Sistem ve kurgu webinar ya da online toplantı değildir.